energie wil naar buiten

Nieuwe fase waarin mijn denken niet constant op de achtergrond blijft meedraaien om te checken of alles wel goed gaat ?

Gisteravond heeft Nederland de halve finale verloren van Argentinië helaas. Maar ging daardoor pas om 3:00 naar bed. Vond het toch erg jammer op dat moment. Misschien ook omdat ik de hele avond heb zitten chatten met een vriendin en dus veel in mijn denken zat ?
Maar ik heb de hele nacht wakker gelegen van de energie in mijn lichaam. Het vulde mijn hele lichaam en wilde naar buiten via een orgasme. Het is nu 4 weken geleden dat ik ben klaargekomen en moest goed mijn best doen om dat te voorkomen vannacht. Wel vaag dat mijn lichaam gewoon klaar wou komen, terwijl ik daar wakker lig zonder iets te doen, puur door het overlopen van energie. Maar door goed meditatief te blijven en heel rustig heel diep in te ademen en die weer heel rustig te laten ontsnappen. Dat zorgde ervoor dat de energie-intensiteit afnam en weer enigszins tot rust kwam.
Wordt nu dus nog meer verplicht om bewust te blijven de hele dag. Zo gauw ik in mijn denken ga zitten wordt de energie weer heftig. Nou moet ik niet de fout maken daar bang voor te zijn.
Ben benieuwd of ik dit vol kan houden of ik er klaar voor ben.

18:00

Het antwoord is dus duidelijk nee. De intensiteit zakte niet af. Zelfs tijdens het wandelen tintelde heel mijn lichaam van de energie. Dus heb er aan toegegeven, want het was niet relaxed meer. Moet wel leuk blijven. Dus 4 weken duurde het. Van 1 naar 2, naar 3, naar nu 4 weken. Dat was behalve vandaag zonder moeite. Ben benieuwd vanaf hier.
Ook hier het duale denken: of wel, of niet loslaten. Ook hier geld dat de middenweg de juiste is.
Energie zakt niet helemaal weg na 1 keertje.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *